Elektrikli Çit Teli

10 Mayıs 2022 0 Yorum

 

İçindekiler
Elektrikli Çit Teli
Elektrikli Çit Teli Fiyatları
Elektrikli Çit Teli Nasıl Kurulur
Elektrikli Çit Teli İzolatör
Elektrikli Çit Teli Seti

Haberler 05.05.2022 14:24 | Son Güncelleme 10.05.2021 13:36 | Okunma Süresi  3  Dakika

Elektrikli Çit Teli

Elektrikli Çit Teli dikenli tel ya da jilet teli kullanılmaz. Elektrikli çit teli özel üretim olarak yapılabilmektedir. Kendinize ait bölgelerinizi hayvanlardan korumak için kullanılan elektrikli çit sistemi içerisinde Elektrikli Çit Telinin önemi büyüktür. Web sitemizde de elektrikli çit sistemi kurulum yapılırken video içerisinde telin kullanım şeklide yer almaktadır.

Elektrikli Çit Teli Fiyatları

Elektrikli çit teli fiyatları web sitelerine ve ürünlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Konusunda uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz bizlerden de fiyat teklifi almanızı öneririz. Elektrikli Çit İletişim sayfamızı tıklayabilir ve bizlerden kısa sürede dönüş isteyebilirsiniz. Elektrikli Çit Teli Fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimize yardım etmek isteriz. Önemli olan kullanım alanının net ölçüsünü bilmeniz ve bizlere iletmenizdir.

Elektrikli Çit Teli Nasıl Kurulur

Elektrikli çit teli nasıl kurulur hakkında detaylı olarak kaleme almaya çalışacağım. Elektrikli çit teli kurulumu uzman kişiler ile yapılması ve yaptırılması uygun olacaktır. Akü ya da güneş enerjisi ile olmuş olsa da bilgi sahibi olmayan kişiler elinde tehlikeli durumlar meydana gelebilir. Canlı olmayan yerde, çocukların ve hayvanların çabuk erişimi olmayacak şekilde test edilmesi gerekir. Kurulum konusunda web sitemizde Elektrikli Çit Teli Kurulumu linkimize tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz. Daha detaylı olarak bilgi almak isterseniz, bizlere Whatsapp  için tıklayınız 0 553 216 67 04 ya da numarayı tıklayarak arayabilirsiniz.

Elektrikli Çit Teli İzolatör

Elektrikli Çit Teli İzolatör Güneş ve Uv Işıklarına dayanıklı şekildedir. Elektrikli Çit Teli İzolatörleri plastik direk kullanılmadığında aralara yerleştirilen ağaç direkler ile teli tutmak ve köşelerde telin gerilmesini sağlamak için geliştirilmiş ve üretilmiş üründür

Elektrikli Çit Teli Seti

Elektrikli Çit Teli Seti içerisinde ayı, domuz, kurt, tilki gibi vahşi hayvanlardan korumak için bölge içerisinde elektrikli tel bulunur. Vahşi hayvanlar normal çit ve benzeri ürünleri ittirerek ve vurarak devirebilmektedir. Buna karşı Elektrikli Çit Teli Seti kullanılmaktadır. Böylelikle bölgenin korunması sağlanır.

 

 

Yorum Yapın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır.

× Sipariş Ver